511 032 707
PN-PT: 8:00-16:00
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Sposoby płatności

Sposoby płatności

Wybierz najwygodniejszą formę płatności:

  • Płatność elektroniczna przed odbiorem danego towaru

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych bluemedia.pl umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Blue Media.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.

Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA visa jak i MASTER CARD master  . W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.

  • Przedpłata przelewem bankowym

Jeśli jako metodę płatności wybierzesz przedpłatę przelewem bankowym, po złożeniu zamówienia otrzymasz dwie wiadomości e-mail zawierające wszystkie istotne informacje. W pierwszej wiadomości otrzymasz potwierdzenie wpłynięcia do nas zamówienia. W kolejnej wiadomości prześlemy Ci wszystkie informacje niezbędne do dokonania przelewu. Proszę przelać należną sumę w ciągu 5 dni na następujące konto bankowe:

Odbiorca: Pasieka Sp.zo.o.
Nr rachunku bankowego: 22 1050 1562 1000 0090 3182 7877

W tytule przelewu proszę podać numer faktury VAT. Dla każdego nowego zamówienia należy dokonać nowego przelewu.Realizacja zamówienia rozpocznie się natychmiast po wpłynięciu płatności na nasze konto.

  • Płatność przy odbiorze

Wybierając formę płatności przy odbiorze, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki lub, w przypadku odbioru zamówionego towaru z Paczkomatu InPost, za swoje zakupy zapłacisz przez otrzymany link do płatności (e-transfer) albo kartą płatniczą (Visa visa, Visa Electron Visa Ellectron, MasterCard master, Maestro Maestro)  w Paczkomacie InPost. Operatorem płatności systemu Paczkomatów InPost jest serwis eCard. S.A.E-card

 

 

Blue Media


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl