69,00 zł
325,00 zł

Sprawdź nas na stronie weterynarii
https://www.wetgiw.gov.pl/nadzor-weterynaryjny/obrot-detaliczny-produktami-otc-na-odleglosc
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Bydgoszczy
ul. Powstańców Wielkopolskich 10
85-090 Bydgoszcz
tel. 52 339 21 00
CIASTO FONDANT PSZCZELI 1 KG z prebiotykiem DIAMANT
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DIAMANT FONDANT PSZCZELI Z PREBIOTYKIEM 1 KG
DIAMANT Fondant pszczeli z prebiotykiem to produkt w formie pasty/ciasta pszczelego, przeznaczony do karmienia pszczół. Zawiera prebiotyk w postaci ścian komórkowych drożdży z rodzaju Saccharomyces cerevisiae.
Prebiotyki to niepodlegające trawieniu substancje, które pobudzają florę bakteryjną w jelicie do produkcji cennych i wartościowych dla całego organizmu bakterii. Obok oddziaływania na florę bakteryjną prebiotyki wytwarzają i dostarczają organizmowi cenne witaminy z grupy B.
Prebiotyk pomaga również utrzymać zdrowy układ odpornościowy, wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu oraz zdrową florę jelitową. DIAMANT Fondant pszczeli z prebiotykiem zawiera białko surowe, które może stanowić substytut naturalnego pyłku w sytuacji, gdy go brakuje np. wczesną wiosną.
Cena dotyczy 1 kg.